3.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności CREDO uhonorowane na sesji Rady Miasta
20stat1.jpg

20-12-2016

CREDO uhonorowane na sesji Rady Miasta

Dziś, 20 grudnia, Studio Promocyjno Handlowe CREDO odebrało statuetkę i listy gratulacyjne z okazji 20.lecia istnienia firmy, które Wydawnictwo obchodzi właśnie w tym roku.

 

Uroczystość odbyła się podczas sesji Rady Miasta w Pile, a wyróżnienie wręczali prezydent miasta, Piotr Głowski, przewodniczący Rady Miasta Rafał Zdzierela oraz przedstawiciele Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Wyróżnienie odebrał Jacek Bogusławski, właściciel firmy.

 

 

- Życzymy, by firma z tak długą tradycją, która na stałe wrosła w wizerunek naszego miasta przyczyniła się do jego dalszego rozwoju. Niech ten Jubileusz będzie początkiem kolejnego 20.lecia działalności. Życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji zamierzeń, oraz siły i wytrwałości w tworzeniu przyjaznego klimatu dla rozwoju przedsiębiorstwa na ziemi pilskiej - napisał Grzegorz Marciniak, prezes Izby zrzeszającej przedsiębiorców w północnej wielkopolsce.

 

 

Przewodniczący Rady Miasta życzył z kolei, by codzienne zaangażowanie owocowało poczuciem dobrze wykonywanej pracy i przynosiło osobistą satysfakcję.

 

 

Studio Promocyjno Handlowe CREDO, wydawca naszego serwisu, istnieje od 11 marca 1996 roku. Zajmuje się działalnością wydawniczą w zakresie szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, bezpieczeństwa w ruchu drogowym czy transportu. Przez lata istnienia firma poszeszyła swoją działalność o Centrum Badań Psychologicznych (psychologia transportu) oraz Centrum Szkolenia i Doradztwa Zawodowego.

 

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena