Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności CREDO zaprasza na grilla!
grillll.jpg

06-08-2018

CREDO zaprasza na grilla!

Z okazji Dnia Instruktora Nauki Jazdy, przypadającego 7 sierpnia, SPH Credo zaprasza instruktorów nauki jazdy pracujących tego dnia w Pile i okolicach na chwilę przerwy przy grillu i zimnych, oczywiście bezalkoholowych, napojach!

 

Nasz zespół z poczęstunkiem będzie czekał na Instruktorów przy siedzibie firmy SPH Credo w Pile we wtorek 7 sierpnia w godzinach od 10 do 15. 

 

Co prawda Dzień Instruktora nie jest jeszcze w pełni oficjalnym świętem, to środowisko szkoleniowców 7 sierpnia traktuje już tę datę w kalendarzu jako swoje święto. W drodze do proklamowania Dnia Instruktora wybrano tę datę nie bez przyczyny, bowiem to właśnie w tym dniu przed laty profesja ta została wpisana na listę zawodów wykonywanych w naszym kraju. Procedurę oficjalnego proklamowania "szkoleniowego święta" podjęła Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców. Organizacja zwróciła się do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z apelem o proklamowanie Dnia Instruktora.

 

Przedstawiciele branży w całej Polsce rozpoczęli świętowanie już w miniony weekend - chociażby w Szczecinie, gdzie spotkało się kilkunastu przedstawicieli zawodu. Integracyjne spotkania zaplanowano już w Warszawie, Krakowie czy Ostrowcu Świętokrzyskim. Jutro podobne spotkanie z inicjatywy firmy CREDO odbędzie się w Pile, a swój udział potwierdziło już kilkudziesięciu instruktorów. Serdecznie zapraszamy!

 

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena