13718547-1143360242351859-14289621311071.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Darmowe szkolenia z ECO DRIVINGU
eco.jpg

01-09-2017

Darmowe szkolenia z ECO DRIVINGU

Ruszyła VII odsłona projektu "Ecodriving bezpiecznego Poznania". Po raz kolejny 200 mieszkańców Poznania będzie mogło wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Miasto Poznań.

Szkolenia realizowane będą na nowoczesnych pojazdach spełniających najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe i prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Część teoretyczna odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach. W pierwszym etapie szkolenia będą prowadzone w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ulicy Gronowej oraz w siedzibie Skoda AutoLab przy ul. Głogowskiej 425.

 

W II etapie szkolenia będą realizowane w porozumieniu z samorządem studentów na terenie Politechniki Poznańskiej. Część praktyczna odbędzie się na ulicach Poznania w trzyosobowych grupach i składać się będzie z trzech etapów:

  • test nawyków - zademonstrowanie instruktorowi swojego stylu jazdy,
       
  • prezentacja poprawnej techniki jazdy,
  • test korzyści - w którym z pomocą instruktora pokonuje się ten sam odcinek zgodnie z zasadami ecodrivingu.

Na koniec odbędzie się podsumowanie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak doskonalić technikę jazdy aby jeździć ekologicznie. Ostatnim elementem będzie rozdanie certyfikatów dla uczestników. Więcej informacji oraz formularz rejestracji - TUTAJ.

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena