13718547-1143360242351859-14289621311071.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Dziś świętujemy z Instruktorami
grill20.jpg

07-08-2018

Dziś świętujemy z Instruktorami

Z okazji przypadajacego dziś (7 sierpnia) Dnia Instruktora Nauki Jazdy, SPH Credo zaprosiło instruktorów nauki jazdy pracujących tego dnia w Pile i okolicach na chwilę przerwy przy grillu i zimnych, oczywiście bezalkoholowych, napojach. Zespół SPH Credo z poczęstunkiem czeka przy siedzibie firmy do godziny 15. Miłą niespodzianką były terminarze, które instruktorom ofiarował właściciel SPH Credo, Jacek Bogusławski.
 
 - Co prawda Dzień Instruktora nie jest jeszcze w pełni oficjalnym świętem, to środowisko  szkoleniowców 7 sierpnia traktuje już tę datę w kalendarzu jako swoje święto. W drodze do proklamowania Dnia Instruktora wybrano tę datę nie bez przyczyny, bowiem to właśnie w tym dniu przed laty profesja ta została wpisana na listę zawodów wykonywanych w naszym kraju – mówi Jacek Bogusławski, właściciel firmy SPH Credo.

 


Procedurę oficjalnego proklamowania "szkoleniowego święta" podjęła Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców. Organizacja zwróciła się do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z apelem o proklamowanie Dnia Instruktora.

 

Z naszego zaproszenia już przed południem skorzystało kilkudziesięciu szkoleniowców. Wspólnie zjedliśmy kiełbaskę, napiliśmy się kawy i zimnych napojów, ale przede wszystkim rozmawialiśmy o branży - w serdecznym i wesołym tonie, mimo, że nie do końca udało nam się ominąć tematy związane z bolączkami w pracy instruktorów i całego systemu szkoleniowo-egzaminacyjnego. Liczymy, że w ciągu dnia odwiedzi nas przynajmniej drugie tyle instruktorek i instruktorów. 

 

 


 
Przedstawiciele branży w całej Polsce rozpoczęli świętowanie już w miniony weekend - chociażby w Szczecinie, gdzie spotkało się kilkunastu przedstawicieli zawodu. Integracyjne spotkania zaplanowano już w Warszawie, Krakowie czy Ostrowcu Świętokrzyskim. 

 

 

My dziś zapraszamy na poczęstunek i rozmowę do Piły! Dla wszystkich instruktorów w całej Polsce, którzy z oczywistych względów nie mogą nas odwiedzić, przekazujemy serdeczne życzenia: owocnej, radosnej i bezproblemowej - oraz bezkonfliktowej - pracy i działalności. Wszystkiego dobrego w imieniu całego zespołu SPH CREDO oraz zarządu pilskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców, który w osobach Krzysztofa Skałeckiego i Krzysztofa Strzelczyka również nas dziś odwiedzili. Dziękujemy!

 

Powrót do listy aktualności

Komentarze (1)

Gość
~ OmegaSzczecinek
5

Wszystkim koleżankom i kolegom z branży życzymy dużo zdrowia, nieskończonych pokładów cierpliwości, pojętnych kursantów i zadowolenia z pracy. Pozdrawiamy.

2018-08-07 15:18

Dodaj własny komentarz

Ocena