krzys2.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Egzaminator śmiertelnie potrącony na egzaminie!
57-565447.jpg

24-06-2019

Egzaminator śmiertelnie potrącony na egzaminie!

UWAGA! Tragiczne wieści z rybnickiej filii WORD Katowice. Osoba egzaminowana podczas egzaminu śmiertelnie potrąciła egzaminatora!

 

Jak dowiedzieliśmy się od oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, do zdarzenia doszło ok. godz. 13.30. Pojazd prowadziła osoba egzaminowana tj. 68-letnia kobieta. Wypadek miał miejsce na placu manewrowym podczas egzaminu. Egzaminator w momencie potrącenia nie egzaminował tej kandydatki. Prawdopodobnie egzaminował inną osobę. Miał 35 lat. Trwa dochodzenie policji w celu ustalenia przebiegu zdarzenia. Obiekt jest monitorowany, zabezpieczono już nagrania.

 

Aktualizacja z dnia 25 czerwca:
Prowadząca pojazd zatrzymała się dopiero po zderzeniu z innym pojazdem.
Badanie trzeźwości wykazało, że był trzeźwa. Pobrano jej krew i przekazano do badania. Do dnia dzisiejszego jej stan psychiczny nie pozwala na przesłuchanie.
Prokuratura zabezpieczyła również pojazd egzaminacyjny w celu zbadania stanu technicznego, aby sprawdzić czy pojazd nie posiadał usterki technicznej.

 

foto: KMP Rybnik

Powrót do listy aktualności

Komentarze (1)

Gość
Havranek
5

Samochody egzaminacyjne powinny mieć zamontowane odcięcie zapłonu na pilota. WORD-y powinny zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym na placu manewrowym.

2019-06-27 22:40

Dodaj własny komentarz

Ocena