krzys2.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Kursant z dwoma promilami!
alco.jpg

02-11-2017

Kursant z dwoma promilami!

Policja z "drogówki" w Zakopanem postanowiła zatrzymać do kontroli pojazd nauki jazdy. Okazało się, że w pojeździe szkoleniowym za kierownicą siedział 26.latek, który był kompletnie pijany. W jego organiźmie stwierdzono PONAD DWA PROMILE ALKOHOLU!

 

Na prawym fotelu siedziała instruktorka nauki jazdy, która tłumaczyła, że ani niczego nie zauważyła, ani nie wyczuła. Została również poddana kontroli na obecność alkoholu - była trzeźwa. Do zdarzenia doszło w Stasikówce pod Zakopanem. Była to jedna z ostatnich jazd przed ukończeniem przez mężczyznę szkolenia.

 

- Kursant miał w najbliższych dniach przystąpić do egzaminu, teraz grożą mu dwa lata pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów od trzech do piętnastu lat. Instruktorka może odpowiedzieć za dopuszczenie nietrzeźwego do prowadzenia samochodu i stracić uprawnienia instruktorskie. Postępowanie jest w toku – informuje małopolska policja.

Powrót do listy aktualności

Komentarze (4)

Gość
~ Mdzi
4

masakra ...

2017-11-04 16:31
Gość
~ hehe
1

Dwa promile to można na dwa metry wyczuć. A w zamkniętym samochodzie to po jednym browarze czuć.

2017-11-04 21:33
Gość
~ AnitaSrita
1

Anita, zapindalaj stąd , na jakieś kredyty sredyty będzie ludzi naciągała. Gdzie jest moderator/admin tego portalu? Kasować takich oszustów i naciągaczy, spam robią tylko i ludzi wk***ją

2017-11-09 08:34
damianboguslawski
damianboguslawski
5

Komentarz Anita, został usunięty, ponieważ naruszył regulamin portalu. Użytkownikowi ~ AnitaSrita, dziękujemy za zgłoszenie.

2017-11-20 09:13

Dodaj własny komentarz

Ocena