3.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

09-04-2018

Zmiany w ustawie o kierujących

W miniony weekend w Łowiczu odbył się zjazd delegatów Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców (PFSSK), w trakcie którego wyłoniono nowy zarząd Federacji. Zapowiedziano także opublikowanie w najbliższych dniach projektu zmiany ustawy o kierujących pojazdami.

05-04-2018

1 Komentarze

Zmarł instruktor po wypadku "elki"

Nie żyje instruktor nauki jazdy, który uczestniczył w tragicznym wypadku pod Świeciem w województwie kujawsko-pomorskim. Wypadek miał miejsce na początku stycznia, na miejscu - po zderzenie pojazdu szkoleniowego z TIRem- zginęło wówczas dwóch kursantów. Wczoraj zmarł szkolący ich instruktor.

03-04-2018

Raz, dwa, trzy - zginiesz TY!

Podejmujesz tysiące decyzji każdego dnia. Ale czy zawsze zdajesz sobie sprawę, że złe decyzje na drodze mogą być śmiertelne? Wielu tragicznych w skutkach zdarzeń można by uniknąć, dokonując właściwych wyborów. Przypomina o tym nowa ogólnopolska kampania społeczna pn. „Raz, dwa, trzy – zginiesz TY!

01-04-2018

Życzymy!

Wszystkim naszym Czytelnikom, Sympatykom, Klientom i Współpracownikom życzymy z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkiego najlepszego. 

29-03-2018

1 Komentarze

Śmiertelny wypadek z udziałem "elki"

Na obwodnicy Nowogardu w Zachodniopomorskiem doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów, w tym pojazdu przystosowanego do szkolenia kandydatów na kierowców. Na miejscu zginęła jedna osoba. 

28-03-2018

Rewolucyjne zmiany już od kwietnia

Z początkiem kwietnia wchodzą w życie rewolucyjne zmiany dotyczące nowych, wprowadzanych do obrotu na obszarze Unii Europejskiej pojazdów. Każdy nowy pojazd osobowy i lekki dostawczy musi być fabrycznie wyposażony w system eCall, którego zadaniem jest automatyczne/samodzielne wezwanie służb ratunkowych w razie wypadku.

27-03-2018

Akcja: Niechronieni uczestnicy ruchu

Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów - grupy użytkowników dróg, która podczas wypadków jest szczególnie narażona na tragiczne konsekwencje tych zdarzeń.

26-03-2018

W Radomiu wymienią pojazdy egzaminacyjne

WORD w Radomiu ogłosił postępowanie przetargowe na wymianę pojazdów egzaminacyjnych. Ośrodek planuje zakup 26 takich samych marką, modelem, kolorem i wyposażeniem pojazdów, z czego do egzaminowania przeczonych będzie 25 sztuk. Jeden ma mieć status pojazdu służbowego.

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    11

Komentarze (7132)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena