img-20161110-090949.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

30-12-2016

Ile osób zdobywa rocznie "prawko"?

Dotarliśmy do danych, z których wynika, że od stycznia 2013 roku do połowy grudnia 2016 roku wydano osobom pierwszy raz ubiegającym się o uprawnienia 1 milion 620 tysięcy praw jazdy. W ostatnich trzech latach każdego roku jest to ponad 400 tysięcy, w ostatnich dwóch latach niemal pół miliona.

27-12-2016

Tarnobrzeg: 30 osób z wyrokami

W Tarnobrzegu zapadły wyroki wobec 30 oskarżonych ws. "załatwiania" egzaminów na prawo jazdy. Sąd wydał je bez przeprowadzania rozprawy w całości uwzględniając wniosek złożony przez prokuratora Podkarpackiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie.

23-12-2016

Życzymy!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego, 2017 Roku, życzymy wszystkim naszym Czytelnikom, Współpracownikom i Partnerom wszystkiego, co dobre!

22-12-2016

2 Komentarze

"Nauka jazdy" wraca na mały ekran

Znany, lubiany i popularny format telewizyjny pod nazwą "Nauka jazdy" wraca po... piętnastu latach na ekrany telewizorów. Tym razem zmagania kursantów śledzić będzie można na antenie stacji TTV. Podobnie, jak przed kilkunastu laty, program realizowany jest na Śląsku i dodatkowo w Krakowie.

20-12-2016

CREDO uhonorowane na sesji Rady Miasta

Dziś, 20 grudnia, Studio Promocyjno Handlowe CREDO odebrało statuetkę i listy gratulacyjne z okazji 20.lecia istnienia firmy, które Wydawnictwo obchodzi właśnie w tym roku.

12-12-2016

Rondo? Bez lewego "kierunku"

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach orzekł, że w przypadku wjazdu na skrzyżowanie o ruchu okrężnym niedopuszczalne jest sygmalizowanie zmiany kierunku ruchu lewym kierunkowskazem. Wyrok jest pokłosiem egzaminu na prawo jazdy, który zakończył się wynikiem negatywnym. Jednym z błędów, wskazanych przez egzaminatora, było nieużycie lewego kierunkowskazu przed wjazdem na skrzyżowanie.

09-12-2016

Instruktor i kursantka winni śmiertelnego wypadku?

Prokuratura podejrzewa Agatę G. (kursantka) oraz Dariusza L. (instruktor) o doprowadzenie w Grudziądzu do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do tragicznego zdarzenia doszło wiosną bieżącego roku i w ocenie śledczych wypadek spowodowała kierująca "elki", będąca pod nadzorem (według prokuratury - niewłaściwym) instruktora nauki jazdy.

08-12-2016

Kontrolują i regulują światła

Komenda Główna Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego, Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów i Operatorem komunikatora Yanosik rozpoczęła kampanię pn. „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”.

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    10

Komentarze (6930)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena