Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

05-12-2018

Szaflary: Egzaminator z dodatkowymi zarzutami

Prokuratura rozszerzyła zarzuty dla egzaminatora, który brał udział w tragicznym w skutkach wypadku pojazdu egzaminacyjnego, do którego doszło w sierpniu na przejeździe kolejowym w Szaflarach (woj. małopolskie). W ocenie śledczych egzaminator w żaden sposób nie pomógł osobie egzaminowanej w wydostaniu się z pojazdu i sam "po prostu uciekł".

04-12-2018

NIK przegrała ws. dyrektora WORD

Sąd Okręgowy w Częstochowie prawomocnym orzeczeniem odrzucił zażalenie Najwyższej Izby Kontroli (NIK) na umorzenie śledztwa w sprawie rzekomej niegospodarności dyrektora WORD w Częstochowie.

04-12-2018

Prawo jazdy posiadał 49 minut!

Pewien nastolatek cieszył się swoim prawem jazdy 49 minut. Stracił je w kilkadziesiąt minut od odebrania dokumentu w urzędzie po tym, gdy przy jednej z pierwszych "przejażdżek" znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Sytuacja miała miejsce w Niemczech.

30-11-2018

"Korytarze życia" jeszcze w tym roku?

Marek Wójcik, poseł na sejm, złożył do ministra infrastruktury interpelację w sprawie planów związanych z wprowadzeniem do przepisów definicji i zasad związanych z tzw. korytarzami życia. Z odpowiedzi, która nadeszła od Marka Chodkiewicza (podsekretarz stanu w resorcie) wynika, że kwestie te mogą zostać umocowane w przepisach jeszcze w tym roku.

28-11-2018

Straci "prawko", bo egzamin trwał za krótko

Po trzech miesiącach od zdanego egzaminu musiała się pożegnać z prawem jazdy - i to nie z własnej winy. Chodzi o mieszkankę Łodzi, która zdała egzamin i otrzymała uprawnienia. Okazało się jednak, po kilkunastu tygodniach, że z prawem jazdy musi się pożegnać, bowiem... jej egzamin trwał o minutę krócej, niż wymagają tego przepisy.

  1  2  3 

Komentarze (7355)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena