3.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

26-03-2018

Zmiany w opłatach za egzamin

Izba wyższa parlamentu, czyli Senat, jednogłośnie poparł nowelizację ustawy o kierujących pojazdami, która wprowadza zmiany w pobieraniu opłat za egzamin państwowy na prawo jazdy w przypadku, gdy niepełnosprawny kandydat na kierowcę podstawia do WORD "swój" pojazd.

22-03-2018

Z prawem jazdy w dorosłość!

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile odbył się finał organizowanego w północnej Wielkopolsce konkursu "Z prawem jazdy w dorosłość". Wydarzenie ma już kilkunastoletnią tradycję - w tym roku była to już piętnasta edycja konkursu!

20-03-2018

2 Komentarze

Totalny zakaz korzystania z telefonów?

Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w trakcie jazdy naprawdę ma sens.

16-03-2018

Więcej egzaminów na autach OSK

Przynajmniej w Zielonej Górzej, gdzie - przypomnijmy - WORD był niejako pionierem tego rozwiązania i bardzo przychylnie "spoglądał" na podstawianie pojazdów szkoleniowych na egzaminy państwowe już wiele lat temu. A żadną tajemnicą jest, że wiele ośrodków egzaminowania nie jest temu rozwiązaniu przychylne a nierzadko wręcz niechętne.

16-03-2018

Wypadek: instruktor i kursantka w szpitalu

W podrzeszowskim Miłocinie doszło wczoraj do wypadku, w którym zderzyło się pięć aut, w tym pojazd nauki jazdy. Do szpitala trafił 69.letni instruktor nauki jazdy oraz kursantka/pasażerka szkoleniowego hyundaia. Kursantowi prowadzącemu "elkę" nic się nie stało.

13-03-2018

1 Komentarze

Podstawiony kursant na egzaminie

W Tarnobrzegu w trakcie egzaminu teoretycznego odkryto oszustwo. Przed komputerem z testami zasiadł 21.latek, który podał się za kogoś innego. Konkretnie: zastępował 37.latka, który obawiał się blamażu na egzaminie i postanowił podstawić kogoś "mądrzejszego" od siebie. "Smaczku" sprawie dodaje fakt, że we wszystkim przysłowiowe palce maczał... instruktor starszego z mężczyzn!

 

09-03-2018

Z promilami w "elkę"

Niemal trzy promile alkoholu w ograniźmie miał kierowca bmw, który w Tarnobrzegu doprowadził do zderzenia z pojazdem nauki jazdy. Dodatkowo sprawca zdarzenia uciekł z miejsca kolizji. Policja nie miała problemu z szybkim ustaleniem danych kierowcy, bowiem... zgubił na miejscu tablicę rejestracyjną.

08-03-2018

Rozwiń skrzydła z credoprint.pl!

Jestem szefem... pierwsza myśl po otworzeniu działalności. Teraz wszyscy mogą trafić do firmy, która liczy się z Klientem oraz zapewni najwyższą jakość usług. Po pewnym czasie spostrzegasz, że jednak przydałaby ci się reklama. Może nic wielkiego, coś co będzie pod ręką a jednocześnie nie będzie wyglądało jak wydruk z drukarki korzystającej z zamiennika kolorowego tonera. Reklama, która uwiarygodni ciebie jako profesjonalistę w każdym calu...

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    11

Komentarze (7132)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena