Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

27-02-2017

"Nauka jazdy" od jutra w TV

Znany, lubiany i popularny format telewizyjny pod nazwą "Nauka jazdy" wraca po... piętnastu latach na ekrany telewizorów. Tym razem zmagania kursantów śledzić będzie można na antenie stacji TTV. Podobnie, jak przed kilkunastu laty, program realizowany jest na Śląsku i dodatkowo w Krakowie. Pierwszy odcinek nowej serii już we wtorek, 28 lutego, o godzinie 22:30.

24-02-2017

1 Komentarze

Mandat? Tylko na podstawie nagrania

W Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy nowelizującej przepisy ruchu drogowego.Zeznania policjanta, którym dziś praktycznie bezkrytycznie i bez materiału dowodowego wierzy sąd, przestaną być brane pod uwagę. Kierowca będzie mógł być ukarany mandatem, o ile będą dowody na popełnienie wykroczenia - inne, niż twierdzenie policjanta. Wszystkie radiowozy mają być wyposażone w kamery.

22-02-2017

1 Komentarze

40 tys. zł. od WORD w Łomży...

Aż 40 tysięcy złotych przekazał, jako nagroda, przedszkolom i szkołom WORD w Łomży. To efekt akcji, w której nagrody pieniężne dla placówek przyznawano za przekonywanie rodziców przez dzieci do tego, by... robili przeglądy pojazdów. Jak podkreśla dyrekcja WORD placówka na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży inwestując najwięcej spośród ośrodków. Przez 17 lat uzbierała się już z tego kwota 2,4 mln złotych!

16-02-2017

1 Komentarze

Lawinowy przyrost aut w Polsce!

W Polsce nieustannie i w dodatku w ostatnim czasie lawinowo przybywa pojazdów. Tylko w styczniu 2017 roku po raz pierwszy zarejestrowano w Polsce 38 tysięcy samochodów, co stanowi niemal 20.procentowy wzrost w porównaniu do pierwszego miesiąca roku 2016. Dla porównania: w całej Unii Europejskiej przyrost był dwukrotnie niższy, bo wyniósł 10 procent.

15-02-2017

Wyrok: Egzaminator popełnił błąd

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 25 października 2016 r. sprawy ze skargi L. C. na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w [...] z dnia [...] marca 2016 r. nr [...] w przedmiocie unieważnienia praktycznego egzaminu państwowego na prawo jazdy oddala skargę. O co chodzi?

14-02-2017

Filia w Grójcu zmienia "patrona"

Od maja bieżącego roku filia warszawskiego WORD w Grójcu przechodzi pod auspicje WORD w Radomiu. Oddział, w którym można zdawać egzaminy pozostanie, jednak przejdzie pod zarządzanie ze strony ośrodka radomskiego. Niby niewiele wnosząca zmiana, choć to tylko pozory. Dlaczego?

13-02-2017

Trzydniowa promocja walentynkowa

W dniach 13-15 lutego 2017 roku trwa promocja pod nazwą "Zrób walentynkowy prezent swojemu ośrodkowi", w której kupujący produkty SPH CREDO może otrzymać rabat w wysokości 14 procent. Promocją objęte są produkty wytwarzane przez SPH CREDO: artykuły wydawnicze (przewodniki, podręczniki), programy komputerowe (testy na prawo jazdy, programy do prowadzenia wykładów, filmy) oraz wyposażenie sali wykładowej, jak choćby wszelkie plansze dydaktyczne.

09-02-2017

Wreszcie punkty sprawdzisz w Internecie

Z początkiem kwietnia ma zostać wreszcie uruchomiony system, za pośrednictwem którego kierowcy będą mogli sprawdzać w sieci stan swoich punktów karnych. Potrzebny będzie do tego profil zaufany EPUAP. Obecnie posiada go około 700 tys. osób.

  1  2  3  4  5  6  7    

Komentarze (7086)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena