Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

01-09-2017

Darmowe szkolenia z ECO DRIVINGU

Ruszyła VII odsłona projektu "Ecodriving bezpiecznego Poznania". Po raz kolejny 200 mieszkańców Poznania będzie mogło wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Miasto Poznań.

01-09-2017

W Nysie powstanie filia WORD

W Nysie utworzona ma zostać filia WORD. Będzie to trzecia lokalizacja w województwie opolskim, po Opolo i Kędzierzynie-Koźlu, gdzie będzie można zdawać egzaminy na prawo jazdy.

28-08-2017

Policja "bierze się" za lewy pas ruchu

Policjanci z całego kraju coraz śmielej wytaczają swoistą krucjatę przeciw kierowcom notorycznie i bezzasadnie nadużywającym jazdy lewym pasem ruchu. Ostatnio takie zmasowane działania przeprowadzili funkcjonariusze ze Szczecina, choć cykliczne podobne akcje coraz częściej przeprowadzane są w całej Polsce.

25-08-2017

Kolejny "odważny" zdawał na rauszu

Co jakiś czas docierają do nas informacje o przypadkach zdawania egzaminów na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Tym razem wpadł 21.letni zdający egzamin w Białymstoku. Wydmuchał 0.4 promila.

23-08-2017

"Elki" z WORD dla Policji

Osiem pojazdów renault clio z czterech wielkopolski WORD zostały przekazane Policji. Wcześniej tylko WORD z Kalisza przekazał aż dziewięć po-egzaminacyjnych pojazdów jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej w kilku powiatach.

23-08-2017

Biłgoraj: Wysoka zdawalność filii WORD

Od kwietnia w Biłgoraju można zdawać egzaminy na prawo jazdy. Utworzono tam wówczas oddział WORDu. Popularność filii z każdym miesiącem wzrasta a zdawalność jest na przyzwoitym poziomie. Najlepsza - statystycznie - była w kwietniu, jednak obliczana była na podstawie stosunkowo niewielkiej liczby egzaminów.

21-08-2017

Pojeździmy w końcu bez dokumentów?

Poseł Tomasz Jaskóła w interpelacji poselskiej zapytał, czy jest możliwe zniesienie obowiązku posiadania przy sobie przez kierowcę dokumentów: prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego pojazdu i potwierdzenia zawarcia polisy ubezpieczenia OC. Wszystko wskazuje na to, że perspektywa jest coraz mniej odległa.

17-08-2017

Podsumowano długi weekend na drogach

Minął kolejny długi weekend i niestety, mimo starań i apeli między innymi policji, od 11 do 15 sierpnia doszło do 467 wypadków, w których zginęło 30 osób, a 610 zostało rannych. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 1540 nietrzeźwych kierujących.

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    10

Komentarze (7083)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena