krzys2.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

16-03-2018

Wypadek: instruktor i kursantka w szpitalu

W podrzeszowskim Miłocinie doszło wczoraj do wypadku, w którym zderzyło się pięć aut, w tym pojazd nauki jazdy. Do szpitala trafił 69.letni instruktor nauki jazdy oraz kursantka/pasażerka szkoleniowego hyundaia. Kursantowi prowadzącemu "elkę" nic się nie stało.

13-03-2018

1 Komentarze

Podstawiony kursant na egzaminie

W Tarnobrzegu w trakcie egzaminu teoretycznego odkryto oszustwo. Przed komputerem z testami zasiadł 21.latek, który podał się za kogoś innego. Konkretnie: zastępował 37.latka, który obawiał się blamażu na egzaminie i postanowił podstawić kogoś "mądrzejszego" od siebie. "Smaczku" sprawie dodaje fakt, że we wszystkim przysłowiowe palce maczał... instruktor starszego z mężczyzn!

 

09-03-2018

Z promilami w "elkę"

Niemal trzy promile alkoholu w ograniźmie miał kierowca bmw, który w Tarnobrzegu doprowadził do zderzenia z pojazdem nauki jazdy. Dodatkowo sprawca zdarzenia uciekł z miejsca kolizji. Policja nie miała problemu z szybkim ustaleniem danych kierowcy, bowiem... zgubił na miejscu tablicę rejestracyjną.

08-03-2018

Rozwiń skrzydła z credoprint.pl!

Jestem szefem... pierwsza myśl po otworzeniu działalności. Teraz wszyscy mogą trafić do firmy, która liczy się z Klientem oraz zapewni najwyższą jakość usług. Po pewnym czasie spostrzegasz, że jednak przydałaby ci się reklama. Może nic wielkiego, coś co będzie pod ręką a jednocześnie nie będzie wyglądało jak wydruk z drukarki korzystającej z zamiennika kolorowego tonera. Reklama, która uwiarygodni ciebie jako profesjonalistę w każdym calu...

07-03-2018

Z prawem jazdy w dorosłość

Podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łobżenicy przybyli dzisiaj do WORD w Pile aby wziąć udział w konkursie „Z prawem jazdy w dorosłość”. Wydarzenie ma już kilkunastoletnią tradycję, a od dwóch latrealizowany jest również wśród "trudnej młodzieży" - na takich samych zasadach i z tymi samymi nagrodami do zdobycia. A chodzi o sfinansowanie kursu prawa jazdy oraz kosztów egzaminu!

05-03-2018

Odszkodowanie za niesłuszną utratę "prawka"

Helsińska Fundacja Praw Człowieka pomogła wygrać proces i uzyskać odszkodowanie mężczyźnie, któremu przez niewyobrażalne wręcz zaniedbania policji i prokuratury niesłusznie zatrzymano uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Wszystko przez to, że pewien kierujący pod wpływem mężczyzna przyłapany na jeździe pod wpływem bez dokumentów podał nieswoje dane osobowe a mundurowi uwierzyli... na słowo!

02-03-2018

1 Komentarze

Hołowczyc stracił prawo jazdy

Krzysztof Hołowczyc, utytułowany kierowca rajdowy, stracił wczoraj (1 marca) prawo jazdy. Według policjantów miał poruszać się na obszarze zabudowanym ze średnią prędkością 113 km/h, czyli o 63km/h za dużo. Hołowczyc nie przyjął mandatu, co nie zmienia sytuacji, iż blankiet dokumentu został mu zatrzymany na okres trzech miesięcy. 

28-02-2018

To pewne: zmian nie będzie

Rządowe Centrum Legislacji (RCL) opublikowało projekt nowelizacji ustawy po raz kolejny odraczającej wejście w życie zmian przepisów wobec młodych stażem kierowców. Tym samym już za pewnik można przyjąć, że zapowiadane na czerwiec zmiany nie wejdą w życie. Przynajmniej na razie, choć co ciekawe, tym razem projekt nowelizacji... nie przewiduje kolejnej daty wejścia w życie rewolucyjnych przepisów.

1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    10

Komentarze (7178)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena