Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

03-04-2017

Cysterna staranowała "elkę"

Dziś (3.2) rano w Toruniu cysterna amerykańskiej armii staranowała pojazd nauki jazdy. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej na skutek nieostrożności kierowcy pojazdu wojskowego, który najechał na tył pojazdu szkoleniowego. Na szczęście, mimo bardzo poważnego uszkodzenia pojazdu osobowego, nikomu nic się nie stało.

28-03-2017

1 Komentarze

Pogorszenie bezpieczeństwa na drogach

Z danych raportu Komisji Europejskiej, dotyczącego bezpieczeństwa na europejskich drogach wynika, że w Polsce pierwszy raz od lat w 2016 roku nastąpił wzrost liczby (w porównaniu do roku 2015) wypadków i ofiar śmiertelnych. Było ich w naszym kraju więcej o 2 procent przy jednoczesnym dwuprocentowym spadku w całej Unii Europejskiej.

27-03-2017

Kia rio w Trójmieście?

Wszysto na to wskazuje, że kia rio pojawi się na egzaminach w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku i Gdyni. Oferta złożona przez dilera marki kia okazała się najkorzystniejszą spośród trzech, jakie wpłynęły do PORD.

23-03-2017

Dzień, w którym... nikt nie zginął

Dziewiętnastego marca odnotowano w Polsce 39 wypadków drogowych, w których 53 osoby zostały ranne i pomimo niekorzystnej pogody, wpływającej zarówno na warunki drogowe jak też samopoczucie użytkowników dróg, nikt nie zginął!

20-03-2017

1 Komentarze

Rusza filia WORD w Szczecinku

Wszystko gotowe. Chodzi o przygotowanie filii WORD (a właściwie koszalińskiego ZORD) w Szczecinku, która zacznie funkcjonować już od kwietnia. O jej powstanie zabiegano bardzo długo.

17-03-2017

Z prawem jazdy w dorosłość!

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile odbył się finał organizowanego w północnej Wielkopolsce konkursu "Z prawem jazdy w dorosłość". Wydarzenie ma już kilkunastoletnią tradycję - w tym roku była to już czternasta edycja konkursu!

14-03-2017

Zginął instruktor nauki jazdy

W Lubinie na Dolnym Śląsku na skutek wypadku zginął znany i ceniony instruktor nauki jazdy Andrzej Lisowski. Wypadku nie przeżyła również jego żona. Do zdarzenia doszło w nocy kilka dni temu na skrzyżowaniu dróg krajowych 3 oraz 36 w trakcie manewru skrętu w lewo. Wówczas doszło do tragicznego zderzenia toyoty yaris z pojazdem ciężarowym (TIR).

13-03-2017

1 Komentarze

Nietrzeźwa egzaminatorka w Szczecinie

Od egzaminatorki Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie woń alkoholu wyczuł egzaminowany. Zawiadomił policję. Kobietę zbadano alkomatem i stwierdzono w jej organiźmie 0,3 promila alkoholu w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Kobieta nie jest już egzaminatorką szczecińskiego WORD.

  1  2  3  4  5  6  7  8    

Komentarze (7163)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena