Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

03-11-2016

Instruktorka skreślona z listy

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach orzekł, że słusznym było wykreślenie instruktorki nauki jazdy z ewidencji instruktorów za trzykrotne poświadczenie nieprawdy w dokumentacji szkolenia. Sprawa swój początek miała po kontroli urzędników starostwa powiatowego, nadzorującego funkcjonowanie szkół jazdy.

31-10-2016

PKP szkoli instruktorów

Kilkuset nauczycieli nauki jazdy lepiej przygotuje kursantów, a przynajmniej taki jest cel działań PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., które rozpoczęły cykl szkoleń dla instruktorów. Chodzi przede wszystkim o lepsze przygotowanie przyszłych kierowców do bezpiecznego pokonywania przejazdów kolejowo-drogowych. Na pierwsze warsztaty zaproszono instruktorów w Poznaniu. Kolejne dla kilkuset szkoleniowców będą w Bydgoszczy, Łodzi, Kielcach i Lublinie.

27-10-2016

9 Komentarze

Żenujące wyniki kontroli "elek"

Funkcjonariusze legnickiej "drogówki" przeprowadzili działania kontrolne sprawdzając tym razem prawidłowość stosowania przepisów prawa ruchu drogowego przez instruktorów jazdy. Skontrolowano 32 pojazdy. Policjanci musieli wypisać mandaty 12 razy.

26-10-2016

1 Komentarze

Nowy projekt zmiany kodeksu drogowego

Do laski marszałkowskiej trafił projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw autorstwa klubu poselskiego KUKIZ15. Proponowane zmiany dotyczą przede wszystkim apektu kontroli drogowej przeprowadzanej przez policję.

25-10-2016

Bydgoszcz: Program "50+" w WORD

Podczas wykładów a następnie w praktyce mogli zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności. Seniorzy, bo o nich mowa, zdecydowali się wziąć udział w programie prewencyjnym „50+ na drodze” zorganizowanym przez bydgoskich policjantów.

21-10-2016

PROMOCJA: 20 procent rabatu do końca roku!

Miło nam zakomunikować, że z okazji 20.lecia istnienia naszej firmy wszystkim naszym Klientom oferujemy na nasze własne produkty rabat w wysokości 20 procent.

18-10-2016

4 Komentarze

PEWNE: CEPIK odroczony!

Anna Streżyńska, minister Cyfryzacji i Jerzy Szmit, wiceminister resortu transportu potwierdzają oficjalnie, że system CEPIK 2.0 po raz kolejny zostanie odroczony i to o dwa lata.

17-10-2016

2 Komentarze

Rewolucja w przeglądach technicznych

Resort Transportu i Budownictwa szykuje rewolucję w przeglądach technicznych pojazdów. Zmiana ma uderzyć przede wszystkim w tych kierowców (czy właścicieli pojazdów), którzy zapominają o obowiązkowych, cyklicznych przeglądach technicznych i nie wykonują ich we wskazanych przepisami terminach.

  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Komentarze (7040)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena