img-20161110-090949.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

20-08-2018

Kursant okradł swoją instruktorkę

Kilka dni temu na komendę policji powiatowej w Obornikach Wielkopolskich pod Poznaniem zgłosił się osiemnastolatek, który twierdził, że znalazł portfel z dokumentami. Szybko wyszło na jaw, że młody mężczyzna nie mówił prawdy a przyniesiony portfel... ukradł swojej instruktorce nauki jazdy.

14-08-2018

Kierownik OSK i ratownik poświadczali nieprawdę

Policja w Mysłowicach poinformowała, że zakończyła trwające ponad rok śledztwo dotyczącego nieprawidłowści w jednym z ośrodków szkolenia kierowców. Chodzi o czyny zabronione, za którymi stać miał kierownik OSK i ratownik medyczny. 

09-08-2018

Kiki challenge: Policja ostrzega i grozi!

Do Polski dotarła - co tu dużo ukrywać - kompletnie idiotyczna "zabawa" zwana "kiki challenge". Czyli wyzwanie, polegające na tańcu na drodze obok... własnego, jadącego drogą BEZ KIEROWCY samochodu. Challenge już robi furorę w siecie na całym świecie i pojawił się w Polsce. Policja już reaguje przestrzegając przed kopiowaniem idiotycznego wyzwania grożąc jednocześnie surowymi karami. 

08-08-2018

1 Komentarze

Do 113 razy sztuka! Nowy rekord zdawalności

Odkąd w 2014 roku zmieniły się zasady zdawania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy, zdawalność spadła i obecnie nie przekracza 60 proc. Podobnie kształtuje się zdawalność, jeśli chodzi o egzamin praktyczny. Bywa, że kursanci do egzaminów podchodzą więcej niż 10 razy. Mamy też prawdziwych rekordzistów!

07-08-2018

Dziś Dzień Instruktora Nauki Jazdy

Dzisiaj, 7 sierpnia, obchodzony jest - choć nie do końca formalnie - Dzień Instruktora Nauki Jazdy. Nieformalnie, bowiem proklamowanie tego święta jest wciąż w toku, a z wnioskiem o ustanowienie 7 sierpnia Dniem Instruktora do Senatu zwróciła się Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców.

07-08-2018

1 Komentarze

Dziś świętujemy z Instruktorami

Z okazji przypadajacego dziś (7 sierpnia) Dnia Instruktora Nauki Jazdy, SPH Credo zaprosiło instruktorów nauki jazdy pracujących tego dnia w Pile i okolicach na chwilę przerwy przy grillu i zimnych, oczywiście bezalkoholowych, napojach. Zespół SPH Credo z poczęstunkiem czeka przy siedzibie firmy do godziny 15. Miłą niespodzianką były terminarze, które instruktorom ofiarował właściciel SPH Credo, Jacek Bogusławski.

06-08-2018

CREDO zaprasza na grilla!

Z okazji Dnia Instruktora Nauki Jazdy, przypadającego 7 sierpnia, SPH Credo zaprasza instruktorów nauki jazdy pracujących tego dnia w Pile i okolicach na chwilę przerwy przy grillu i zimnych, oczywiście bezalkoholowych, napojach!

02-08-2018

Kraków: Zmiana aut egzaminacyjnych

Władze Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego (MORD) wybrały w postępowaniu przetargowym dostawcę nowych pojazdów egzaminacyjnych, które użytkowane będą w Krakowie oraz filii MORD w Oświęcimiu. Wygrał diler, który dostarczy aż 45 hyundaiów i20. Przetarg dotyczył także zakupu jednego pojazdu do egzaminowania na kategorię B+E.

  1  2  3  4  5  6  7  8    

Komentarze (7315)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena