13718547-1143360242351859-14289621311071.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

22-12-2016

2 Komentarze

"Nauka jazdy" wraca na mały ekran

Znany, lubiany i popularny format telewizyjny pod nazwą "Nauka jazdy" wraca po... piętnastu latach na ekrany telewizorów. Tym razem zmagania kursantów śledzić będzie można na antenie stacji TTV. Podobnie, jak przed kilkunastu laty, program realizowany jest na Śląsku i dodatkowo w Krakowie.

20-12-2016

CREDO uhonorowane na sesji Rady Miasta

Dziś, 20 grudnia, Studio Promocyjno Handlowe CREDO odebrało statuetkę i listy gratulacyjne z okazji 20.lecia istnienia firmy, które Wydawnictwo obchodzi właśnie w tym roku.

12-12-2016

1 Komentarze

Rondo? Bez lewego "kierunku"

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach orzekł, że w przypadku wjazdu na skrzyżowanie o ruchu okrężnym niedopuszczalne jest sygmalizowanie zmiany kierunku ruchu lewym kierunkowskazem. Wyrok jest pokłosiem egzaminu na prawo jazdy, który zakończył się wynikiem negatywnym. Jednym z błędów, wskazanych przez egzaminatora, było nieużycie lewego kierunkowskazu przed wjazdem na skrzyżowanie.

09-12-2016

Instruktor i kursantka winni śmiertelnego wypadku?

Prokuratura podejrzewa Agatę G. (kursantka) oraz Dariusza L. (instruktor) o doprowadzenie w Grudziądzu do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do tragicznego zdarzenia doszło wiosną bieżącego roku i w ocenie śledczych wypadek spowodowała kierująca "elki", będąca pod nadzorem (według prokuratury - niewłaściwym) instruktora nauki jazdy.

08-12-2016

Kontrolują i regulują światła

Komenda Główna Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego, Polską Izbą Stacji Kontroli Pojazdów i Operatorem komunikatora Yanosik rozpoczęła kampanię pn. „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”.

05-12-2016

3 Komentarze

Zmiany przepisów jeszcze później...

To, że CEPIK2.0 nie będzie gotowy z początkiem stycznia, a co za tym idzie - kolejny raz odroczone zostaną przepisy dotyczące młodych stażem kierowców - wiadomo oficjalnie od kilku tygodni. Już wówczas podawano nowe terminy i mówiło się o opóźnieniu półrocznym. Później o rocznym. Dziś już wiadomo, że zwłoka wyniesie aż półtora roku i zmiany nie wejdą w życie wcześniej, jak 4 czerwca... 2018 roku!

29-11-2016

Schody uczą... pierwszej pomocy!

Schody w Zespole Szkół Nr 3 w Pile zyskały zupełnie nowy wymiar. Dzięki prostemu rozwiązaniu, krótkim hasłom a jednocześnie niebanalnej formie ich prezentacji, dzieci i młodzież mają możliwość każdego dnia utrwalania zasad postępowania w kryzysowej sytuacji. Pomysłodawcą i realizatorem nietypowego pomysłu jest Jacek Bogusławski, właściciel SPH CREDO i wydawca naszego portalu.

  1  2  3  4  5  6  7 

Komentarze (7086)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena