img-20161110-090949.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

21-09-2016

Włocławek: Dzień otwarty WORD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku zaprasza na dzień otwarty. Odbędzie się on w sobotę, pierwszego października, w godzinach od 9 do 14. Dyrekcja WORD zaprasza wszystkich zainteresowanych egzaminami na prawo jazdy i funkcjonowaniem ośrodka. Swoich umiejętności będą mogli spróbować zarówno kandydaci na kierowców, jak i osoby już posiadające uprawnienia.

21-09-2016

Zginął właściciel OSK

W niedziele, 18 września, doszło w Olecku do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego zginął Zbigniew P., właściciel jednego z suwalskich ośrodków szkolenia kierowców.

19-09-2016

Zbigniew Hyży instruktorem roku!

W dniach 16-17 września w Warszawie odbył się XVII Finał Konkursu Instruktor Roku. Organizatorem wydarzenia było warszawskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów wraz z Polską Federacją Stowarzyszeń Szkół Kierowców.

19-09-2016

Pierwsze spotkanie "spec-zespołu"

Dziś (19.9) swoje prace rozpoczyna specjalny zespół doraczy ds. szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami (oraz przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy). Ciało doradcze zostało powołane na skutek zarządzenia ministra infrastruktury i budownictwa.

15-09-2016

Elbląg: Dzień otwarty WORD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu organizuje w najbliższą sobotę, 17 września, dzień otwarty. Ośrodek przygotował liczne atrakcje, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dyrekcja WORD zaprasza od godziny 9 do 13.

13-09-2016

1 Komentarze

Przesuną CEPIK - wiemy dlaczego

Do trzech resortów trafiło pismo Ministra Cyfryzacji traktujące o przygotowaniach (i niedociągnięciach) w kwestii wdrożenia systemu CEPIK2.0. Ponadto ze strony resortu już padła deklaracja o próbie kolejnego odroczenia uruchomienia systemu. W tej sprawie doszło do spotkania zespołu ds. społeczeństwa informatycznego przy Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

12-09-2016

Bądź widoczny, bądź bezpieczny!

Studio Promocyjno Handlowe CREDO i Jacek Bogusławski, wydawca naszego serwisu oraz Eligiusz Komarowski, starosta pilski, to inicjatorzy akcji „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”, skierowanej do najmłodszych uczniów szkół podstawowych na terenie powiatu pilskiego. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drogach. W ramach przedsięwzięcia, blisko 1000 uczniów szkół podstawowych zostanie wyposażonych w kamizelki odblaskowe.

09-09-2016

1 Komentarze

Instruktor cham. I tyle.

W serwisie youtube opublikowane zostało nagranie pracy instruktora. Materiał, który trwa kilkanaście minut, to zlepek - co tu dużo mówić - chamskich i skandalicznych "odzywek" do kursanta. Materiał trwa kilkanaście minut, jednak można dotrzeć do nagrań oryginalnych, które stanowią odzwierciedlenie 16 godzin zajeć praktycznych.

1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    10

Komentarze (6930)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena