krzys2.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

04-10-2016

7 Komentarze

Przychody WORD do budżetu państwa?

Nieco ponad miesiąc temu kaliski poseł Jan Mosiński złożył w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa interpelacje, w której wnosi o zmianę szeregu przepisów regulujących funkcjonowanie WORD, w tym o to, by przychody ośrodków egzaminacyjnych stanowiły przychód skarbu państwa.

03-10-2016

Opublikowano nowe rozporządzenie

Minister Infrastruktury i Budownictwa opublikował w Dzienniku Ustaw rozporządzenie w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców. Część zmian wchodzi w życie po 30 dniach od publikacji, czyli 30 października, część z początkiem roku 2017.

29-09-2016

1 Komentarze

Powstanie kolejna filia WORD

Radni sejmiku województwa łódzkiego dali "zielone światło" dla powstania filii skierniewickiego WORD w Kutnie. W tym niewielkim mieście będzie można przeprowadzać egzaminy kategorii AM, A1, A2, A oraz B.

26-09-2016

Kontrolowali "elki"

W miniony piątek (23.9) w Inowrocławiu policja wraz z urzędnikami wydziału komunikacji nadzorującymi ośrodki szkolenia kierowców przeprowadzała w ruchu drogowym kontrole pojazdów nauki jazdy w trakcie szkolenia.

23-09-2016

15 Komentarze

Egzaminatorzy zarobią więcej?

Do resortu transportu wpłynął postulat środowiska egzaminatorów prawa jazdy związany z podwyżkami wynagrodzeń oraz... skróceniem ich czasu pracy. Egzaminatorzy chcą ograniczenia liczby przeprowadzonych egzaminatorów do maksymalnie 8 dziennie (na jednego egzaminatora). Za postulatem stoi Krajowe Stowarzyszenie Egzaminatorów (KSE).

21-09-2016

Włocławek: Dzień otwarty WORD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku zaprasza na dzień otwarty. Odbędzie się on w sobotę, pierwszego października, w godzinach od 9 do 14. Dyrekcja WORD zaprasza wszystkich zainteresowanych egzaminami na prawo jazdy i funkcjonowaniem ośrodka. Swoich umiejętności będą mogli spróbować zarówno kandydaci na kierowców, jak i osoby już posiadające uprawnienia.

21-09-2016

Zginął właściciel OSK

W niedziele, 18 września, doszło w Olecku do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego zginął Zbigniew P., właściciel jednego z suwalskich ośrodków szkolenia kierowców.

19-09-2016

Zbigniew Hyży instruktorem roku!

W dniach 16-17 września w Warszawie odbył się XVII Finał Konkursu Instruktor Roku. Organizatorem wydarzenia było warszawskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów wraz z Polską Federacją Stowarzyszeń Szkół Kierowców.

1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    10

Komentarze (7006)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena