krzys2.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

05-10-2016

3 Komentarze

Wypadek "elki", instruktorka bez "prawka"

W Jastrzębiu Zdroju doszło do wypadku z udziałem pojazdu nauki jazdy, do którego doprowadziła kursantka "na skutek rażącego naruszenia przepisów". Za dopuszczenie do takiej sytuacji policjanci... zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami instruktorce.

04-10-2016

7 Komentarze

Przychody WORD do budżetu państwa?

Nieco ponad miesiąc temu kaliski poseł Jan Mosiński złożył w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa interpelacje, w której wnosi o zmianę szeregu przepisów regulujących funkcjonowanie WORD, w tym o to, by przychody ośrodków egzaminacyjnych stanowiły przychód skarbu państwa.

03-10-2016

Opublikowano nowe rozporządzenie

Minister Infrastruktury i Budownictwa opublikował w Dzienniku Ustaw rozporządzenie w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców. Część zmian wchodzi w życie po 30 dniach od publikacji, czyli 30 października, część z początkiem roku 2017.

29-09-2016

1 Komentarze

Powstanie kolejna filia WORD

Radni sejmiku województwa łódzkiego dali "zielone światło" dla powstania filii skierniewickiego WORD w Kutnie. W tym niewielkim mieście będzie można przeprowadzać egzaminy kategorii AM, A1, A2, A oraz B.

  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Komentarze (7040)

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena