Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Rozwiń skrzydła z credoprint.pl!
print.jpg

08-03-2018

Rozwiń skrzydła z credoprint.pl!

Jestem szefem... pierwsza myśl po otworzeniu działalności. Teraz wszyscy mogą trafić do firmy, która liczy się z Klientem oraz zapewni najwyższą jakość usług. Po pewnym czasie spostrzegasz, że jednak przydałaby ci się reklama. Może nic wielkiego, coś co będzie pod ręką a jednocześnie nie będzie wyglądało jak wydruk z drukarki korzystającej z zamiennika kolorowego tonera. Reklama, która uwiarygodni ciebie jako profesjonalistę w każdym calu...

 

Jeśli jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za promocję i reklamę, wykaż się inicjatywą, która zaskarbi ci zaufanie szefa a firmie przyniesie korzyści w postaci nowych klientów... W tym miejscu pojawiamy się my, w branży szkolenia kierowców znana, jednak czy wiesz, że drukujemy m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, banery, billboardy oraz oklejamy samochody?

 

Druk w najwyższej jakości, w niskich cenach oraz z DARMOWĄ dostawą kurierską bezpośrednio do biura lub domu!

 

Specjalnie dla dodatkowych usług poligraficznych stworzyliśmy nową markę - credoprint.pl Serwis internetowy dajemy wam do dyspozycji po to, abyś mógł wygodnie i szybko jednym kliknięciem zamówić wysokiej jakości druk offsetowy, cyfrowy oraz wielkoformatowy.

 

From think to print!

 

Uwolnij pomysł, spisz go lub naszkicuj,  dodaj własne zdjęcia jeśli posiadasz, a następnie przekaż go w nasze doświadczone ręce wysyłając na adres projekt@credoprint.pl...i bez Twoich umiejętności graficznych i drukarskich powstanie w 100% twój plakat, baner, wizytówka. Nie musisz robić nic.. poza akceptacją. My zrobimy za ciebie całą czarną robotę, wydrukujemy i wyślemy we wskazane miejsce. Ty decydujesz!

 

Rozejrzyj się, proszę,  w naszym serwisie, złóż zamówienie, a nasi wykwalifikowani pracownicy zaopiekują się Twoim zleceniem od początku do końca.

 

Co możesz u nas zamówić?

 

Zamówisz praktycznie wszystko. Jeśli masz pomysł na coś, co nie znajduje się w naszym serwisie, skorzystaj z buttona "Nie znalazłem produktu" . Zawsze możesz liczyć na naszą inicjatywę, abyś ty jako klient mógł zamówić w jednym miejscu wszystko, co potrzebujesz i to w najlepszych cenach.

 

Chcesz zapytać o coś jeszcze?

 

Na stronie naszej drukarni online czeka na ciebie dział z pytaniami i odpowiedziami - FAQ - stworzony na podstawie problemów naszych klientów, które już rozwiązaliśmy. Łatwo ten dział znajdziesz w Centrum Pomocy, kliknij i poszukaj odpowiedzi na swoje pytanie. Chętnie odpowiemy na pytania telefoniczne: 504 306 308 (pn.-pt. 8.00-16.00).

 

Do końca marca 10% rabatu dla OSK. Aby skorzystać z rabatu należy założyć konto w systemie i wybrać branżę: Ośrodek Szkolenia Kierowców. 

 

Jesteśmy do twojej dyspozycji
Zespół credoprint.pl

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena