img-20161110-090949.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Wymiana pojazdów WORD w Szczecinie
yaris17.jpg

08-06-2017

Wymiana pojazdów WORD w Szczecinie

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie otwarto koperty z ofertami złożonymi w przetargu na zakup pojazdów egzaminacyjnych kategorii B prawa jazdy. Najtańszą ofertę złożył diler, który zaoferował toyotę yaris. W przetargu udział wzięło trzech oferentów.

 

Oferta na 20 sztuk toyoty yaris opiewała na kwotę 778,5 tys. złotych, co daje cenę jednego pojazdą niespełna 39 tys. złotych. Diler, który zaproponował fiata punto oczekiwał niespełna 980 tys. złotych (49 tys. zł. za jeden pojazd), z kolei oferent proponujący renault clio oczekiwał za 20 pojazdów ponad milion złotych (ponad 50 tys. zł za sztukę). Z kolei szczeciński WORD planował wydać na wymianę pojazdów maksymalnie 950 tys. złotych, dwie ostatnie oferty i tak przekraczały budżet ośrodka.

 

Obecnie szczeciński WORD egzaminuje kandydatów na kierowców kategorii B na pojazdach hyundai i20. Jeżeli przetarg zostanie rozstrzygnięty i zamówienie zostanie udzielone zwycięzcy nowe pojazdy egzaminacyjne w Szczecinie swoją służbę rozpoczną najprawdopodobniej w grudniu bieżącego roku.

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena