Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności Z prawem jazdy w dorosłość
9972.jpg

07-03-2018

Z prawem jazdy w dorosłość

Podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łobżenicy przybyli dzisiaj do WORD w Pile aby wziąć udział w konkursie „Z prawem jazdy w dorosłość”. Wydarzenie ma już kilkunastoletnią tradycję, a od dwóch latrealizowany jest również wśród "trudnej młodzieży" - na takich samych zasadach i z tymi samymi nagrodami do zdobycia. A chodzi o sfinansowanie kursu prawa jazdy oraz kosztów egzaminu!

 

Wygrana w konkursie daje możliwość opłacenia przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez laureata ośrodku szkolenia kierowców w kwocie do 1500zł oraz jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat. B. Drugie miejsce również jest kuszące. Jego zwycięzca otrzymuje dofinansowanie przez WORD w Pile (do wspominanego wyżej szkolenia) w kwocie do 1000zł, jak również jednorazowe zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej na prawo jazdy kat B. Miejsce III, to 800 zł takiego dofinansowania i oczywiście darmowy egzamin.

 

Zatem było o co walczyć, a że rywalizacja okazała się zacięta, świadczy dogrywka wśród finalistów, którzy zdobyli taką samą, a zarazem największą liczbę punktów. Konkurenci wybierali sobie nawzajem losowo pytania z puli liczącej blisko 2000 zadań z egzaminu na kategorię B prawa jazdy - do czasu, aż którykolwiek z uczestników popełni błąd i odpadnie (i do pozostania ostatniej osoby na "polu bitwy"). 

 

Dodać należy, że współorganizatorem i fundatorem części nagród jest pilska firma SPH CREDO.  A już 22 marca odbędzie się kolejny tego typu konkurs, tym razem o randze wojewódzkiej skierowany do uczestników nie tylko powiatu pilskiego, ale i powiatów ościennych.

 

Powrót do listy aktualności

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj własny komentarz

Ocena