3.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Ranking szkół AUTO-AKADEMIA.PL

Ranking szkół

Ranking najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w Twoim mieście! Oceń swój ośrodek, pomóż innym wybrać, gdzie mają pójść na kurs prawa jazdy.

AUTO-AKADEMIA.PL

Kraków / Senatoska 26
Ocena: 5.0

Auto Akademia to nowoczesna, krakowska szkoła jazdy wdrażająca innowacyjne metody bezstresowego kształcenia przyszłych kierowców. Szkoła istnieje od 1994 roku na krakowskim Salwatorze i przez lata prężnie rozwijała się specjalizując w kategoriach samochodowych oraz metodyce nauczania mającej na celu skuteczne i bezstresowe szkolenie kierowców. Auto Akademia to także różnorodność form organizacyjnych prowadzonych szkoleń, jako pierwsi w Krakowie wprowadzaliśmy w 2006 roku szkolenia weekendowe i rok później kursy ekspresowe. Obecnie szkoła oferuje poziom i standard usług którego nie powstydziłaby się najlepsza szedzka szkoła. Jeśli zależy Ci na jakości szkolenia i profesjonaliźmie instruktora, to zapraszamy na nasze autorskie szkolenia w Krakowie!

Szkoła Jazdy na Salwatorze w Krakowie
auto-akademia.jpg
Biuro Akademii
Kraków Senatorska 26

Komentarze (1)

Gość
~ Marta

Chciałam wyrazić opinie o Auto Akademii Salwator, gdyż właśnie wczoraj zdałam egzamin i to za 1 razem. Uczył mnie Pan Karol, naprawdę świetny instruktor, ale generalnie jestem bardzo zadowolona z całości szkolenia. Polecam.

2016-03-10 06:57
Zaloguj się by dodać komentarz !

Kontakt

AUTO-AKADEMIA.PL

30-106 Kraków

Senatoska 26


Poczta elektroniczna:

BIURO AUTO AKADEMII: biuro@auto-akademia.pl

KOORDYNATOR: biuro@autosalwator.pl


Ważnejsze telefony:

BIURO : 124271445

KOORDYNATOR: 536979090

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane