Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta

O nas

Studio Promocyjno - Handlowe ,,Credo” zostało założone 11 marca 1996 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla instruktorów, kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych. W chwili obecnej na rynku dostępnych jest ponad 250 naszych produktów. Wśród nich znajdują się: testy dla kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, podręczniki do nauki dla kandydatów na kierowców, druki, podręczniki z zakresu transportu drogowego, plansze dydaktyczne, wydawnictwa multimedialne, artykuły do wyposażenia placu manewrowego, pojazdu szkoleniowego, sali wykładowej oraz wiele innych.


Produkty SPH Credo cechuje wysoka jakość pod względem zawartości jak i wykonania. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów jest wdrożony w 2000 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001. Nasze materiały edukacyjne dostępne są w naszym sklepie internetowym: www.sklep.sphcredo.pl. Można je zamówić telefonicznie lub dokonać zakupów za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, którzy docierają do niemalże każdego zakątka kraju.

Od 2002 roku SPH Credo jest właścicielem strony portalnaukijazdy.pl. Portal dedykowany jest instruktorom nauki jazdy, egzaminatorom. W serwisie znajdują się najświeższe informacje z branży szkolenia kierowców, ciekawostki prawne. W ramach portalu działa bardzo aktywne forum internetowe.

Od roku 2005 Firma prowadzi Centrum Badań Psychologicznych, gdzie profesjonalna kadra w miłej atmosferze przeprowadza niezbędne testy do uzyskania orzeczenia o zdolności do wykonywania pracy jako kierowca, instruktor, itp.

W 2008 roku SPH Credo zostało wydawcą dwumiesięcznika Strefa Jazdy. Pisma skierowanego do Ośrodków Szkolenia Kierowców, wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego, firm transportowych. W piśmie piszemy o najważniejszych sprawach dotyczących branży, wydarzeniach. Prezentujemy wywiady z ważnymi dla branży szkolenia kierowców osobami, ciekawostki, porady ekspertów.

Od kwietnia 2012 roku firma prowadzi specjalistyczne szkolenia transportowe oraz pedagogiczno-opiekuńcze.

Od maja 2012 roku jesteśmy właścicielem platformy e-learningowej www.ekurs.eu”. Zadaniem specjalistycznego serwisu, jest wsparcie procesu kształcenia kierowców prowadzonego pod nadzorem trenerów-wykładowców w ośrodku szkolenia. Szkolenia adresowane są do kandydatów na kierowców zawodowych oraz kierowców zawodowych wykonujących transport drogowy.

Oprócz wymienionych działalności Credo od lat angażuje się w akcje charytatywne, wspierając sportowców, organizując turnieje piłkarskie, a także organizuje szkolenia i konferencje dla branży szkolenia kierowców. Wydawnictwo wpiera również inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.