Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta

Czy dobrze mnie szkolą?

Czy dobrze mnie szkolą?
Czy dobrze mnie szkolą?

Jeżeli już rozpoczęliśmy szkolenie w wybranym ośrodku, warto sprawić, by poziom naszej nauki, także tej teoretycznej, był na jak najwyższym poziomie. Pamiętaj, że godzina teoretyczna szkolenia trwa 45 minut, natomiast ta praktyczna 60 minut. Nie bój się zadawać pytania instruktorom, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Gdy będziesz już szczęśliwym p[osiadaczem prawa jazdy to podczas prowadzenia nie będzie już koło Ciebie siedział bank wiedzy a na reakcję masz naprawdę mało czasu, dlatego wykorzystaj czas szkolenia w maksymalny sposób, bo za to płacisz.

 

Pamiętaj, że wiedzy przekazywana przez instruktora bądź wykładowcę jest bardzo ważna, ale w procesie nauki należy ją wspomagać, ponieważ na sali szkoleniowej jest więcej osób, dlatego przekaz kierowany jest dla całej grupy.. Dziś możemy zaoferować tobie wiele narzędzi wspomagających szkolenie teoretyczne, także na odległość i w formie elektronicznej.

 

Jak już wspominaliśmy dzięki naszym prostym, intuicyjnym aplikacjom możesz wspomagać swoją naukę w domu czy w podróży. Oferujemy zarówno platformę do nauki w systemie e-learning, jak i dostęp do testów egzaminacyjnych. Z zaznaczeniem, że nasze produkty są w tym zakresie licencjonowane i jako jedyny podmiot posiadamy największa bazę pytań egzaminacyjnych: tych samych, które spotkasz na egzaminie państwowym w WORD!

 

Decydując się na rozpoczęcie kursu na prawo jazdy warto zorientować się czy wybrany przez nas ośrodek ma wysoki poziom nauczania, który pomoże nam lepiej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Należy mieć na uwadze, że kurs teoretyczny powinien trwać 30 godzin (po 45 min), zaś praktyczny 30 godzin (po 60 minut).  Pozwala to na optymalne przygotowanie się do egzaminu.

 

Linki do serwisów znajdziesz na stronie głownej portalu lub skorzystaj z tych poniżej: