Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

Akademia Jazdy SUFLER

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

Akademia Jazdy SUFLER

Konin / Chopina 9/38
Ocena: 5.0

Jesteś z Konina lub jego okolic ? Masz problem z wyborem odpowiedniej szkoły nauki jazdy ? Zapoznaj się z ofertą SUFLERA i zacznij szkolenie już dziś.   Kursy prawa jazdy kat. B - podstawowe, uzupełniające, rozszerzone i weekendowe. Część teoretyczna - komputerowy system multimedialny. Część praktyczna - samochód taki sam jak na egzaminie. Materiały szkoleniowe firmy CREDO - gratis. Indywidualny tok nauczania.

plac-manewrowy3-1.jpg
plac-manewrowy1.jpg
sala-wykladowa.JPG
pakiet-szkoleniowy.jpg

Komentarze(4)

Sophia
21-01-2016 21:01

Miła atmosfera, profesjonalne podejście, wyjątkowa cierpliwość i doświadczenie Pana Tadeusza sprawia, że na egzaminie nic nie ma prawa zaskoczyć. Gorąco polecam! Genialne przygotowanie do egzaminu i dalszej jazdy jako kierowca.


Ewelina
23-01-2016 11:01

Pan Tadeusz jest świetnym instruktorem nauki jazdy... Cierpliwe i profesjonalne podejście do każdego kursanta... Miła i bezstresowa atmosfera podczas jazd.. Gorąco polecam, a nie będziecie żałować.. Egzamin zdany POZYTYWNIE !!!:D


Natalia
24-02-2016 06:02

Instruktor z powołania , miła atmosfera !! Super podejście do ucznia!!! Polecam w 100% ! Egzamin zdany za 1 podejściem !:)


wacweg
21-04-2016 19:04

Najlepsza szkoła jazdy. Zdałem egzamin państwowy za pierwszym razem. Przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie, bezstresowa nauka od początku kursu Polecam w stu procentach.


Kontakt

Akademia Jazdy SUFLER

62-510 Konin

Chopina 9/38


Poczta elektroniczna:

sufler@op.pl:


Ważnejsze telefony:

603753901:

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane