Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW L MASTERS

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW L MASTERS

Grodzisk Mazowiecki / 11 Listopada 39
Ocena: 5.0

Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS specjalizuje się w nauce jazdy kat. B. Szkolimy kandydatów na kierowców głównie z rejonu Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Żabiej Woli, Jaktorowa i okolic. Oferujemy kursy na prawo jazdy kat. B, kursy dodatkowe oraz jazdy doszkalające. Prowadzimy profesjonalny, doskonale zorganizowany ośrodek szkolenia kierowców. Nasze kursy oparte są o najlepszy w Polsce system nauczania przyotowujący do egzaminu na prawo jazdy. Zapraszamy do grona najlepszych kierowców!

przechwytywanie.JPG
sala-wyladowa.jpg

Komentarze(5)

robot19951995
04-04-2016 12:04

Witam, uczyłem się jazdy oraz teorii z szkoła L-masters 3 lata temu. Przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego na bardzo wysokim poziomie, podejście indywidualne do kursanta, konsekwentne i adekwatne usuwanie błędu techniki jazdy, oraz pokazywanie i tłumaczenie jak powinno się daną czynność wykonywać i jak w danej sytuacji się zachować , sprawia że egzamin przebiega pomyślnie, na dodatek atmosfera jaka panuje podczas szkolenia sprzyja zdaniu egzaminu za 1 razem. Krótko mówiąc jeśli zależy ci na jak najlepszy przekazie wiedzy z techniki jazdy oraz teorii i podchodzisz do tego z pełnym zaangażowaniem l-masters jest najlepszą szkołą do startu z przygodą jaką są cztery kółka i zdanie za 1 razem nie stanowi problemu. Pozdrawiam Robert :)


olcia101997
04-04-2016 13:04

L MASTERS ma siłę i moc!!!!!!! w 100% zgadzam się z tym twierdzeniem często powtarzanym przez pana Tomka :D najlepsza szkoła, najlepszy instruktor i wykładowca pan Tomek! do szkoły trafiłam dzięki opiniom w internecie i się nie zawiodłam. wykłady prowadzone w miłej atmosferze z dodatkiem humoru pozwalają na bezstresową oraz szybką naukę i zdanie teorii za pierwszym. Jazdy z panem Tomkiem- lepiej trafić nie mogłam :D :) zero stresu, luźna atmosfera, jazdy podstosowane pod możliwości kursanta, dużo cierpliwości, każdy mój błąd zauważony i od razu poprawiony, wszystko wytłumaczone na spokojnie, jeśli coś mi nie wychodziło ćwiczyłam do skutku, aż się nauczyłam, przed samym egzaminem wszystko powtórzyłam od początku. instruktor jak najbardziej z powołania z dużym poczuciem humoru co sprzyja nauce. najlepsza szkoła. Zdecydowanie polecam!!!!


Agniecha115
04-04-2016 21:04

Witam! Polecam bardzo, ale to bardzo tą szkołe. Uczęszczałam do niej na wykłady (teorie) jak i na jazdy.. Super atmosfera!! Niezawodni instruktorzy. Co tu dużo pisać.. Prawo jazdy oczywiście zdane! L Masters polecili mi znajomi, oraz pomogły mi w wyborze komentarze umieszczane przez osoby, które tutaj uczęszczały. To był dobry wybór! z przyjemnością polecam wszystkim tą szkołe.


martita042
04-04-2016 21:04

LMastes to siła i moc! Super podejscie do kusanta i wszystko tak wytłumaczone aby zdać za pierwszym razem. Jazdy z Panem Tomkiem to super frajda. Mi się udało zdac dzieki temu, ze trafiłam do nich. Wszystko zdane za pierwszym razem. Jest to szkoła która polecam z całego serducha. Jezdze juz sama prawie 4 miesiące. Dziękuje i polecam! LMASTERS RZĄDZI!


siostratobiasza
07-04-2016 08:04

LMasters to najlepsza szkoła i najlepsi Instruktorzy!!! Gorąco polecam, na pewno nie będziecie rozczarowani! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, aby kursanta nauczyć jeździć DOBRZE! Jeśli więc chcesz być dobrym kierowcą - nie czekaj! Idź na kurs do LMasters!


Kontakt

CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW L MASTERS

05-825 Grodzisk Mazowiecki

11 Listopada 39


Poczta elektroniczna:

Kierownik L MASTERS: biuro@lmasters.pl

Biuro L MASTERS: katarzyna.gorecka@lmasters.pl


Ważnejsze telefony:

Antoni Jurczak - kierownik : 666555822

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane