Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

Dobra Szkoła Lok Sp. z o.o.

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

Dobra Szkoła Lok Sp. z o.o.

Ruda Śląska / Stara 15
Ocena: 5.0

Dobra Szkoła LOK w Rudzie Śląskiej zaprasza na kursy prawa jazdy i szkolenia uzupełniające. Prowadzimy kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy (kursy kat. B, AM, A1, A2, A, BE, C, CE i D) oraz kursy dla kierowców zawodowych: szkolenia okresowe i kwalifikacje wstępne. Zapewniamy konkurencyjne ceny kursów oraz doskonałe warunki szkoleniowe, sprzyjające efektywnej nauce. Dysponujemy własnym placem manewrowym oraz nowoczesną flotą pojazdów osobowych i ciężarowych. Umożliwiamy odbycie jazd samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Wykłady prowadzone są w sali multimedialnej lub przez Internet z dostępem do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców pomoże Ci zdobyć uprawnienia szybko i bezstresowo oraz nauczy Cię wielu przydatnych na drodze umiejętności. Czekamy na Ciebie w Rudzie Śląskiej Goduli.

Kategoria BE oraz D
Plac manewrowy
img-20190202-wa0039.jpg
6957.jpg

Kontakt

Komentarze(1)

diamer
05-05-2020 14:05

Polecam! Najlepsza szkoła jazdy w całym województwie. Prawo jazdy kat. B, BE, C, CE oraz D - wszystkie kategorie zdane za pierwszym razem :) wrócę jeszcze na kat. A ! Pozdrawiam


Kontakt

Dobra Szkoła Lok Sp. z o.o.

41-703 Ruda Śląska

Stara 15


Poczta elektroniczna:

lok@lokrudaslaska.pl


Ważnejsze telefony:

Piotr Jakubowski: 505101581

Biuro: 322481734

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane