Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

OSK JUREX KRAKÓW

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

OSK JUREX KRAKÓW

KRAKÓW / FRIEDLEINA 6
Ocena: 5.0

Specjalizujemy się w kształceniu przyszłych kierowców w zakresie kat. AM,A1,A2,B,C. OSK JUREX to zespół wykwalifikowanych i kompetentnych instruktorów z długoletnim doświadczeniem. Nasi instruktorzy cechują się dużą wiedzą, wysoką kulturą osobistą i cierpliwością, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze. Oferujemy szkolenie podstawowe oraz uzupełniające.  

Komentarze(1)

lajkonikkrak
17-03-2016 16:03

Bardzo profesjonalny ośrodek. Szczerze polecam. Pani Ewa wykłady na najwyższym poziomie a do tego zawsze uśmiechnięta. Nawet jak jakiś termin mi nie pasował to zawsze udało się go jakoś zamienić. Pan Jurek wiedza i doświadczenie. Szczerze polecam


Kontakt

OSK JUREX KRAKÓW

30-009 KRAKÓW

FRIEDLEINA 6


Poczta elektroniczna:

oskjurex@op.pl: oskjurex@op.pl


Ważnejsze telefony:

605739110

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane