Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

Osk L Camaro Rafał Balcer

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

Osk L Camaro Rafał Balcer

Wągrowiec / Kościuszki 6
Ocena: 5.0

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej szkoły jazdy i mamy nadzieję, że zainteresują się Państwo ofertą. Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców, którego celem jest fachowe nauczanie adeptów jazdy samochodem osobowym. Naszą ambicją jest jednak nie tylko sukces polegający na zdaniu samego egzaminu, ale przede wszystkim wyposażenie zgłaszających się kursantów w najszerszą i najwłaściwszą wiedzę dotyczącą poruszania się po drogach. Aspirujemy do miana najlepszej szkoły jazdy w Wągrowcu i okolicy, dlatego z nami mogą liczyć Państwo na indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w realizację działań obejmujących czynności składające się na kurs prawa jazdy.

Komentarze(1)

DaRia28
02-04-2020 13:04

Najlepsza Szkoła jazdy w jakiej mogłam się uczyć. Cudowni instruktorzy, którzy przede wszystkim tłumacza bardzo wiele. Z całym serduchem mogę polecić ta szkole. Szkół jest wiele OSK L - Camaro tylko jedno!!! ☺️☺️❤️


Kontakt

Osk L Camaro Rafał Balcer

62-100 Wągrowiec

Kościuszki 6


Poczta elektroniczna:

ar.balcer@vp.pl


Ważnejsze telefony:

660726408

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane