Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

OSK L- Express

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

OSK L- Express

Poznań / Grobla 7
Ocena: 5.0

Szkolimy w zakresie kategorii: A1, A2, A, B.  Ideą naszych kursów jest to by nauczyć Was prowadzić pojazd w sposób zgodny z kanonami technicznymi obsługi pojazdu jak i bezpieczeństwa, w możliwie jak najkrótszym czasie. W zależności od kategorii oraz rodzaju oferujemy kursu już od 12 do maksymalnie 33 dni !!! Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z naszej oferty. 

Kia Rio L- Express
Yamaha XJ 6 L- Express

Komentarze(2)

Loqash
20-01-2018 14:01

Ośrodek godny polecenia, kurs zrobiłem w sumie w 29 dni, jazdy miałem średnio 3-4x w tygodniu, nieraz nawet 5, mogłem rezerwować sam jazdy 3 godzinne, pojazdy takie jak na egzaminie. Instruktor tłumaczył wszystko w sposób zrozumiały, Egzamin zdałem za pierwszym razem. Całokształt bez zastrzeżeń.


Adzikus
24-01-2018 08:01

Polecam L-Express, zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za 1 razem, szybki kurs w miłej atmosferze ;)


Kontakt

OSK L- Express

61-858 Poznań

Grobla 7


Poczta elektroniczna:

biuro@l-express.pl: biuro@l-express.pl

biuro@l-express.pl:


Ważnejsze telefony:

577325355: 577325355

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane