Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

OSK SUKCES

Gniew / Tymawa 11a
Ocena: 5.0

SUKCES RODZI SIĘ Z PASJI. Naszą szkołe tworzy zespół wykwalifikowanych instruktorów. Lata praktyki w pracy  intsruktora sprawiły, że doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów oraz wymagania egzaminatorów. Profesjonalizm,zaangażowanie oraz indywidualne podejście do kursanta gwarantują wysoką jakość świadczonych przez na usług.  Mamy również świadomość, że doświadczenie, to nie wszystko, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się oraz na bieżąco śledzimy zmiany prawne zachodzące w naszym kraju, dzięki temu nasi kursanci bez trudu i sprawnie podchodzą do egzaminów  Dla większości osób,które zaczynają swoją przygodę z nauką jazdy,kurs, a zwłaszcza prowadzenie samochodu stanowi ogromny stres. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdemu przychodzi to łatwo,dlatego dokładamy wszelkich starań, by kursanci czuli się bezpiecznie za kierownicą i  w poczuciu  komfortu nabyli umiejętności poruszania się po drodze. Stawiamy przede wszystkim na gruntowne wyszkolenie przyszłych kierowców pod kątem nabycia umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego,jak i prawidłowej techniki jazdy, a w efekcie do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, copotwierdzamy stale utrzymującą się wysoką zdawalnością naszych klientów.     

Komentarze(3)

kuba
01-02-2016 22:02

Szkoła super. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego.Świetna atmosfera zarówno na zajęciach jak i jazdach a to za sprawą instruktorów, to prawdziwi profesjonaliści. Właściwe osoby na właściwym miejscu, wytłumaczą doradzą i bez stresu doprowadzą do egzaminu który kończy się SUKCESEM .Dziękuje jeszcze raz ;) J .R


Agata
15-02-2016 22:02

Każdy, kto chce spełnić swoje marzenie jakim jest nabycie tego prawa do poruszania sie po jezdni polecam z całego serca tę szkołę. Instruktorzy są bardzo zaangażowani i z pasją pomagają każdemu by to pierwsze podejście do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego było ostatnim. Oczywiście 30h to za mało... za mało tylko dlatego, że po tych 30h nie chce się z Nimi rozstawać. Sukces rodzi sie nie tylko z pasji kursantów ale również z wielkiej pasji tych wspaniałych instruktorów :)


Martyna
20-02-2016 23:02

Dziękuję, dziękuję, dziękuję


Kontakt

OSK SUKCES

83-140 Gniew

Tymawa 11a


Poczta elektroniczna:

sukces1237@wp.pl


Ważnejsze telefony:

501-495-178:

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane