Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LESZKO"

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LESZKO"

LESZNO / Rejtana/20m6
Ocena: Brak

Szkoła jazdy LESZKO jest nowym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców na rynku leszczyńskim. Świeże, kreatywne spojrzenie na proces szkolenia kandydatów na kierowców każe nam wierzyć w sukces szkolenia na najwyższym poziomie. Szczególny uwagę i nacisk kładziemy na to, aby każdy Kursant czuł się pewnie i swobodnie za kierownicą. Podczas nauki kierowania pojazdem bardzo ważny jest komfort psychiczny dlatego pomagamy przełamywać stres, bariery i blokady związane z ogromnym natężeniem ruchu na drogach. Najnowsza technika wykorzystywana podczas szkolenia, tworzy profesjonalnie przygotowaną i uporządkowaną treść. Dobra organizacja pracy, wraz z wysokim poziomem merytorycznym instruktorów oraz bogatym zapleczem technicznym, pozwala skutecznie przygotować słuchaczy do egzaminu państwowego.

Samochód Renault Clio III 2012 r - przystosowany (wyposażony w oryginalny rejestrator) i dopuszczony przez WORD do przeprowadzania egzaminu państwowego
Plac manewrowy - utwardzony, wyłączony z ruchu innych niż pojazdy szkoleniowe, umożliwia wykonanie każdego z zadań egzaminacyjnych przewidzianych do wykonania na placu manewrowym na egzaminie państwowym (łącznie z ruszaniem na wzniesieniu)
Ruszanie na wzniesieniu - tzw.

Kontakt

Komentarze

Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LESZKO"

64-100 LESZNO

Rejtana/20m6


Poczta elektroniczna:

e-mail:biuro: osk.leszko@gmail.com


Ważnejsze telefony:

Komórkowy: 504261165

Stacjonarny: 655266777

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane