Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Wybierz OSK

Szkoła Nauki Jazdy LECH Robert Adamczewski

Wybierz OSK

dobre OSK to lista ośrodków szkolenia kierowców, gdzie możesz odbyć rzetelny kurs nauki jazdy. To lista ośrodków, które współpracują z SPH Credo oraz Portalem Nauki Jazdy. Pozycja OSK na liście zależy również od Ciebie, wystawiając ocenę i komentarz pomożesz nie tylko podnieść pozycje szkoły nauki jazdy na liście, ale przede wszystkim pomożesz w wyborze szkoły innym kursantom. W trosce o jakość zestawienia dokładamy starań, aby wspólnie z partnerami weryfikować jakość i zgodność z prawem umieszczanych treści, aby zminimalizować ryzyko nieuczciwej konkurencji.

Szkoła Nauki Jazdy LECH Robert Adamczewski

Piła / Kosska 49
Ocena: 5.0

Chcesz się nauczyć jeździć ? To dobrze trafiłeś! Naszym kursantom zapewniamy przede wszystkim wysoka jakość szkolenia w miłej i przyjaznej atmosferze. Od początku naszej działalności postawiliśmy na jakość i profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Każdy z kursantów traktowany jest indywidualnie.   Postaramy się przekazać wiedzę w jak najlepszy sposób, abyś posiadł umiejętność sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Komentarze(1)

RRK
07-03-2016 12:03

Zdecydowanie polecam, właściciel i instruktor - Robert - to specjalista za kierownicą, genialny nauczyciel nie tylko "jak zdać egzamin" ale również techniki jazdy - jest świetnym kierowcą rajdowym, a bycie biegłym sądowym, to kropka nad "i" tej osoby w tej dziedzinie!


Kontakt

Szkoła Nauki Jazdy LECH Robert Adamczewski

64-920 Piła

Kosska 49


Poczta elektroniczna:

Szkoła Jazdy LECH: biuro@lech.pila.pl


Ważnejsze telefony:

Robert Adamczewski: 501616835

Leszek Adamczewski: 604059216

Mapa Google nie została wczytana.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane