Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna

Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

Kontrola w OSK - odc. 4

Czy urzędnik wykonujący czynności kontrolne ma prawo wymagać od OSK przeprowadzenia zajęć z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej bezpośrednio po zakończeniu zajęć teoretycznych przeprowadzonych metodą elearningu i przed rozpoczęciem zajęć praktycznych?

czytaj więcej
Terminarz instruktora 2021

Brak pomysłu na prezent na Mikołaja dla instruktora nauki jazdy?

czytaj więcej
Poranny lód na szybach?

Wystarczy telefon lub wizyta w serwisie https://sklep.sphcredo.pl

czytaj więcej
Kontrola w OSK - odc. 3

Czy urzędnik wykonujący czynności kontrolne ma prawo odebrać poświadczenie o spełnianiu dodatkowych wymagań przez OSK na podstawie nie przeprowadzenia przeglądu technicznego pojazdu, pomimo faktu że w dniach kiedy pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych był wyłączony ze szkolenia kandydatów na kierowców?

czytaj więcej
Kontrola w OSK - odc. 2

Czy urzędnik wykonujący czynności kontrolne ma prawo wymagać złożenia od kierownika OSK oświadczenia potwierdzającego zawarcie umowy na warunkach handlowych zgodnych z ustawą
o ratownictwie medycznym?

czytaj więcej
Przesyłki od SPH Credo dostępne w paczkomatach InPost

Bezpiecznie, na czas, we wskazane przez Ciebie miejsce...

czytaj więcej
Kontrola w OSK - odc. 1

Czy urzędnik wykonujący czynności kontrolne ma prawo wymagać udostępnienia faktury rozliczeniowej pomiędzy ośrodkiem szkolenia kierowców a ratownikiem medycznym, który świadczy usługi edukacyjne w zakresie szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy?

czytaj więcej
Rośnie napięcie na linii egzaminatorzy-dyrektorzy WORD

Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność-80 w dniu 3 listopada wystosował list otwarty do Ministra Infrastruktury, w którym zarzuca osobom zarządzającym ośrodkami egzaminowania nierówne traktowanie egzaminatorów, niegospodarność finansami publicznymi oraz próbę powrotu do systemu “przerabiania” jak największej ilości egzaminów przez każdego z egzaminatorów.

czytaj więcej
1  2