img-20161110-090949.jpg
Masz pytanie? Potrzebujesz porady w sprawie prawka?
Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania Poradź się eksperta
Strona główna Aktualności

Aktualności

Aktualne wiadomości dla osób na kursie nauki jazdy i szukających informacji o prawie jazdy. Szukasz nowości lub wiedzy w zakresie kursu nauki jazdy i prowadzenia pojazdu. Portalnaukijazdy.pl - najciekawsze miejsce w sieci o prawku.

18-09-2017

Kia rio w kolejnym WORD...

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie rozstrzygnął przetarg na wymianę pojazdów egzaminacyjnych kategorii B prawa jazdy. Do przetargu stanął tylko jeden oferent, który zaproponował kię rio. I wygrał...

14-09-2017

Nowelizacja prawa o ruchu drogowym

W tym tygodniu skierowano do drugiego czytania nowelizację Ustawy prawo o ruchu drogowym, która zakłada przyspieszenie wejścia w życie przepisów dotyczących Centralne Ewidencji Pojazdów (CEP), będącej "składową" systemu CEPIK 2.0. Nad regulacjami pracują połączone sejmowe komisje infrastruktury oraz cyfryzacji, innowacyjności i nowoczesnych technologii.

14-09-2017

Spada liczba wypadków

W okresie od stycznia do sierpnia 2017 roku odnotowano znaczny spadek wypadków drogowych. Towarzyszy temu również mniejsza liczba rannych i zabitych w wyniku zdarzeń drogowych - informuje KGP. Mundurowi dodają, że codziennie do służby na polskich drogach kierowanych jest około 4000 policjantów pionu ruchu drogowego i niewątpliwie poprawa statystyk to w znacznym stopniu ich zasługa.

11-09-2017

Przypominamy o obowiązkowych odblaskach!

Zbliża się "sezon odblaskowy", choć oczywiście ich używanie przez pieszych na drogach poza obszarem zabudowanym i po zmroku jest obowiązkowy cały rok. Jednak w okresie jesiennym i zimowym konieczność ta pojawia się już po południu.

07-09-2017

Szkolił się mimo sądowego zakazu!

W Zielonej Górze policja zatrzymała do kontroli pojazd nauki jazdy. Po weryfikacji kursanta okazało się, że ten miał wydany sądowy zakaz prowadzenia pojazdu za jazdę bez uprawnień i pod wpływem alkoholu.

04-09-2017

Filia WORD w Kutnie zagrożona?

Unieważniono przetarg na budowę filii WORD w Kutnie. Oddział miał zostać otwarty jeszcze w tym roku, jednak teraz nie jest to takie pewne. Jedyna złożona oferta o niemal 2/3 przekroczyła planowany na inwestycję budżet.

01-09-2017

Darmowe szkolenia z ECO DRIVINGU

Ruszyła VII odsłona projektu "Ecodriving bezpiecznego Poznania". Po raz kolejny 200 mieszkańców Poznania będzie mogło wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Miasto Poznań.

01-09-2017

W Nysie powstanie filia WORD

W Nysie utworzona ma zostać filia WORD. Będzie to trzecia lokalizacja w województwie opolskim, po Opolo i Kędzierzynie-Koźlu, gdzie będzie można zdawać egzaminy na prawo jazdy.

1  2  3  4  5  6  7  8  9